Čištění a úklid

O vše může být hravě postaráno

Mytí oken Praha

Měli jste někdy problémy s plísněmi? Tak v tom případě víme přesně, jak vám je. Je to neskutečná otrava, protože postarat se o něco takového není vůbec žádná sranda. My sami jsme s tím zápasili a tento problém jsme rozhodně prohráli. Protože savo na to nezabíralo. Plíseň se ním udělala na fasádě a zkoušeli jsme všechno možné a stejně se plíseň zdi držela jako klíště. Tak jsme se s manželem rozhodli, že bude nejlepší, když si na to někoho najmeme.

Tak jsem si sedla k internetu a začala pátrat po nějakém řešení. A našla jsem ho. O vše se postarala Mytí oken Praha. A byli jsme s nimi neskutečně spokojeni a všem je doporučujeme. Postup jejich práce je následující. Nejprve kvalitně vyčistí fasádu od všech nečistot a plísní, a poté aplikují LSG proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí…

Po zaschnutí se tak vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Někdy se stane, že je plíseň velice rozšířená, tak je třeba, aby byla zeď nejdříve mechanicky ošetřit a poté dát nový nátěr a až poté dát protiplísňový nátěr LSG.

Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

Výhodou…

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. S LSG mám opravdu ty nejlepší zkušenosti, od té doby s plísněmi nemáme žádné problémy a věřím, že je na několik let ani mít nebudeme. A až budeme opět něco potřebovat, určitě se na ně obrátíme znovu. Máme u nich záruku kvality. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem.

Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Až budu opět něco potřebovat, tak se určitě obrátím hlavně na ně, protože to budu mít se zárukou kvality. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top