Čištění a úklid

Vše se musí udržovat čisté, i okna

mytí oken Brno

Jelikož si zakládám na úklidu, tak mě sebemenší nepořádek dokáže rozhodit jak nic a nikdo. Jsem sice muž, ale mám rád věci v pořádku a čisté, nežli špinavé a chaotické. Dokážu pak být velmi nesvůj a někdy dokonce i lehce agresivní. Jsem holt prudká povaha a občas se mnou není lehké pořízení. Ale co se týče úklidu a pořádku a organizování věcí, na to jsem skutečně jednička. To se vsaďte. Zrovna nedávno jsem se rozhodl udělat velikánský pořádný jarní úklid. Vycídil jsem celý byt stropu až po podlahu. Také jsem nezapomněl řádně vysát. Vyčistil jsem i koberce.

mytí oken brno ve výškáchmytí oken ceník

Nezanechal jsem nic náhodě…

Nezanechal jsem nic náhodě. Mazlíčky jsem dal hlídat ke kamarádce, sice mi po nich bylo krapet smutno, ale za vycíděný byt mi to stálo. Také jsem vyklidil lednici, vyčistil a nechal odmrazit. No zkrátka, kdo mě zná, už se tomu nediví, ví, že takhle párkrát do roka vyvádím. Někteří si ze mě utahují, prý o mně vypráví historky v hospodě kamarádům, ale většinou jim to nikdo nevěří. Ani se nedivím. Jsem si vědom, že jsem snad jediný maniak svého druhu, nikoho jiného takového neznám. Všichni si o mně myslí, že jsem posedlý úklidem, ale já mám jen zkrátka rád pořádek a když jsou věci jasné.

mytí oken cena za m2úklidové služby brno

No a toho dne, kdy jsem uklízel jsem spatřil i své okno v obývacím pokoji, a málem jsem se vyděsil hrůzou. Málem jsem se zděsil a div mě netrefil šlak, když jsem tu hrůzu hrůzoucí spatřil. Okno bylo dočista špinavé. Asi jsem ho snad nikdy nemyl. „Jak je tohle jen možné?“ zamyslel jsem se sám nad sebou. Pak jsem si pozorně prohlédl kličky od oken a pochopil jsem. Okno se velmi špatně otvírá a hrozilo by, že bych z něj mohl vypadnout. Nebydlím nějak extrémně vysoko, ale i tak jsem opravdu neměl nejmenší chuť riskovat jednak to, že bych třeba vypadnul a něco si pohmoždil na těle nebo se ušpinil.

To já opravdu nerad…

Mytí oken pomocí horolezcůMytí zimních zahrad Brno

To já opravdu nerad. Spočítal jsem si výdaje a řekl jsem si, že mi vrátili přeplatek za elektřinu, takže bych si mohl dovolit nějakou tu službu navíc. Rozhodl jsem se, že si okna nechám vyčistit profesionální službou. Ale ne tak ledajakou. Jsem velmi obezřetný a pečlivý, co se týče výběru služeb. Nerad bych skočil na špek kdejakým šarlatánům, a proto si vždy dělám podrobné rešerše o daném úkonu, který mě zajímá a kolik to tak zhruba stojí. Nejinak tomu bylo i nyní. Bádal jsem po googlu, až jsem dle recenzí a výborného popisu služeb našel firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí oken Brno.

Mytí světlíků BrnoMytí světelných reklam

Ta se mi opravdu velice zamlouvala dle popisu, tak jsem si s nimi domluvil termín hned na další den. Když přijeli, působili na výsost profesionálně. Musím říct, že vystupovali skutečně mile a na nic si nehráli. Dali se bez okolků do čištění. Po pár hodinách, kdy jsem se ani nenadál, už bylo hotovo. Šel jsem se podívat a musím uznat, že jsem byl velice spokojený a stále jsem. Je tomu už pár týdnů, co u mě tato firma vyčistila má okna, ale jsou stále čistá. Tuto firmu A SERVIS LIPKA doporučuji!

Stržení krycích folií z oken

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top