Čištění a úklid

Vyčištěná, byla opravdu jako nová

Mytí Brno, lité stěrky

Pracuji jako správce budovy v nemocnici a spolu s ostatními jsme si začali všímat, že podlahy jsou už opravdu špinavé. Ale uklízečky uklízeli poctivě každý den, takže jsme došli k závěru, že jestli chceme, aby ty podlahy byly v lepším stavu, tak je třeba si na to někoho najmout. A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to postaral a narazili jsme na Mytí Brno, lité stěrky , která měla opravdu vynikající reference.

Tak jsme si řekli, že se obrátíte právě na ně. Díky těm recenzím jsem totiž tak měli alespoň nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze. Lidem z  jsme vysvětlili naši situaci a řekli, co přesně bychom si představovali. Domluvili jsme s nimi na termínu a nemohli se dočkat, až bude po čištění. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli.

Na čištění…

Na čištění použili speciální chemii, která krásně provoněla celý náš prostor. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění. Což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout. Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc.

Protože aspoň budeme mít větší jistotu, že neuklouzneme, když budeme stěhovat nějaké těžké květináče nebo vybalovat zboží. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas.

Takže…

Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Zaměstnanci jsou navíc opravdu milí a pracovití, byla radost s nimi spolupracovat. Byli ochotní a vstřícní ke všem našim dotazům a požadavkům. Člověku to hned zvedne náladu, když je na něj někdo tak neobyčejně laskavý. Navíc taky nabízejí celou řadu dalších služeb. Takže poptáváte i něco jiného, rovněž doporučuji obrátit se na ně, protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah.

Nabízí i čištění koberců mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A vše za ještě přijatelnou cenu, když uvážím, jakou kvalitu nabízejí. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a V Rakousku, takže je vidět, že jsou skutečně dobří, když působí i mimo naši republiku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top