Čištění a úklid

Vyčištění vašeho koberce bude hračka

koberce tepování Brno

Nedávno se mi povedlo u nás doma zašpinit koberec pěkně hloupým způsobem. Dostala jsem na narozeniny krásně voňavou pěnu do koupele. A furt jsem tu lahvičku s pěnou musela čichat. Ale někdo zvonil. Tak jsme ji rychle položila na konferenční stolek. A když jsem se vrátila, co jsem neviděla, moje kočka ji shodila na zem a očichávala ji taky. Takže jsem měla po narozeninovém dárku a i po koberci. Snažila jsem se to vydrhnout, ale nešlo mi to. Akorát jsem to samozřejmě rozpěnila. Zkoušela jsem na to všechny možné prostředky a i rady z internetu. Ale myslím, že po tom, co všechno jsem vyzkoušela, bych si mohla udělat blog na téma: Co vše vám nepomůže při čištění koberce. A věřte, z těch babských rad, kterých je na internetu tuna, nefunguje prakticky nic. koberce tepování Brno

jak se zbavit skvrn na kobercipéče o světlý koberecjak umýt koberec

Nakonec jsem to vzdala…

Nakonec jsem to vzdala a místo rad na domácí čištění jsem na internetu začala hledat nějakou firmu, která má zkušenosti a dobré výsledky s čištěním koberců. Bylo mi totiž jasné, že já s tím už vážně nic nezmůžu. Netrvalo to dlouho a narazila jsem na úklidovou firmu koberce tepování Brno. Měla opravdu dobré reference. Všichni o nich psali pozitivně, tak jsem usoudila, že to nebudou vyhozené peníze. Tak jsem jim zavolala. Dobrý dojem na nás udělali hned ze začátku. Protože domluva s nimi proběhla velmi rychle a byli velmi ochotní. Hned druhý den jsme měli v mailu návrh zakázky a nabídli nám termín hned za tři dny. A to jsem byla ráda, protože jsem ten zápach nechtěla čichat věčně.

čištění koberců s vysokým vlasemjak se zbavit roztočůhygiena domácnosti

Čištění koberců…koberce tepování Brno

Čištění koberců zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je ta, že kotoučové čištění nezanechává na koberci skvrny. A můj koberec byl po jejich práci jako nový. Po skvrnách od koupelové pěny nezbyla ani památka a dezinfekce v koberci krásně provoněla celý byt.

Byla jsem moc ráda, že jejich kladné recenze na internetu mě nezklamaly a my se mohli přidat k řadě spokojených zákazníků. Co ještě musíme vyzdvihnout, tak je i chování zaměstnanců. Jsou opravdu moc milí a ochotní a snaží se vám vyhovět ve všech požadavcích, jaké máte. Na tak vstřícné zaměstnance nenarazíte na každém rohu a mně jednání s nimi fakt udělalo radost. Z jejich odvedené práce jsme také samozřejmě nadšení a rozhodně se k firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. budeme vracet. Nabízí totiž řadu dalších úklidových služeb, jako je mytí oken, čištění podlah, odstraňování plísně a graffiti. A to vše realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

efektivní čištění koberceprostředky na mytí kobercůfirma na mytí koberců

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top