Čištění a úklid

Nechte si vyčistit koberec strojovou metodou

tepování sedaček

Můj malý syn každodenně snídá kakao a piškoty. Snažila jsem se mu ráno dávat něco jiného, leč marně. Byla sobota a já nám připravovala snídaně, syn ještě polehával v posteli. Měla jsem skoro všechno nachystané, když v tom mi zazvonil telefon. Mému synovi se asi zdál telefonát příliš dlouhý, tak se rozhodl, že si snídani odnese do pokoje. Bohužel se mu podařilo kakao vylít  v pokojíčku na koberec. Bohužel mi nic neřekl a já to zjistila po dlouhé době. Samozřejmě jsem začala ihned koberec čistit, ale bohužel už to nešlo tak dobře. Při malých dětech jsou nehody tohoto druhu časté, opravdu stačí chvilka nepozornosti. tepování sedaček

Když máte doma malé děti, musíte neustále něco čistit. Proto jsem se rozhodla, že koberec nechám v pokojíčku vyčistit a kupovat nový nebudu. To že mám malé děti, není důvod, proč by to měli mít neútulné. A tak jsem hledala a hledala, až mě na internetu zaujala firma tepování sedaček.

snadné čištění kobercůrychlé čištění kobercůhloubkové čištění koberců

Firma měla dobré recenze…

Firma měla dobré recenze a provádí čištění technologií, kterou jsem doposud neznala. Jedná se o kotoučovou strojovou metodu. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. disponuje velmi kvalitním zázemím s odborně proškolenými a fyzicky zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením. Dále při své činnosti používá jen a pouze nejkvalitnější  a nejmodernější čisticí přípravky. Když jsem jim napsala, tak na můj email reagovali okamžitě. Posléze jsem je požádala o cenovou nabídku s dodací lhůtou. A opět reagovali okamžitě. Po příjezdu k nám domů potom hned pracovníci nanesli chemii na celou plochu koberce. Tu nechali nějakou dobu působit pro ten správný efekt čištění. A pak začali koberec čistit těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. Dlouho, tak dlouho, dokud koberec nebyl perfektně čistý.

dezinfekční čištění kobercůstrojové čištění kobercůcena čištění koberců

Až takto vyčistili celý koberec…

Až takto vyčistili celý koberec, pustili výkonný třímotorový vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Koberec vypadal jako nový, celý byt po jejich čistění voněl svěžestí. Navíc čištění  nejen odstraní veškeré nečistoty, ale bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie, které se v koberci vyskytují. Jsem opravdu ráda, že jsem si zvolila právě tuto firmu. Čištěním koberců se zabývá několik let a vyvinula svoji vlastní zdokonalenou technologii kotoučového čištění a slibovali prakticky nemožné. A opravdu to co slibovali, tak to dokázali. Koberec byl dokonale čistý, a to právě díky jejich kotoučové metodě. Navíc jak mě pracovníci poučili, tato technika  je vhodná i pro koberce s vyšším a delším vlasem.

Za sebe úklidovou firmu můžu všem, kteří poptávají službu čištění koberců doporučit. Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí fasád, výloh a odstraňování grafitů a také odstraňování plísní. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Jsem ráda, že jsem se svěřila do rukou odborníků, byly to opravdu dobře investované peníze.

kde nechat vyčistit kobereckvalitní čištění kobercůrady jak vyčistit koberec

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top