Čištění a úklid

Jak to vypadá, když se oslava kolaudace domu poněkud zvrhne.

Výlohy čištění

Již v průběhu party na oslavu kolaudace našeho domu jsme museli v rodině řešit nepříjemnou událost. Opilí kamarádi totiž někde vyhrabali permanentní popisovač a počmárali nám okna směrem na zahradu. Když jsme se to dozvěděli, party byla již ukončená a opilci taxíkem rozvezení do svých domovů. Takže jsme ihned tuto nemilou příhodu řešit nemohli. Později, když jsme se snažili přijít na to, kdo takovou pitomost provedl, těžko si mnozí rozpomínali. Ale viníků jsme se nakonec dopátrali.

Oni kazisvěti nám přislíbili, že nám okna dají do původního stavu. První pokus o vyčištění se konal necelý týden po akci. Výsledky však nebyly tak zářivé, jak jsme předpokládali. Byli jsme z toho velmi zklamaní a měla jsem chuť si to všechno udělat sama. Ale v tom kamarád navrhnul, že zná někoho. Kdo by si s tím poradit uměl.

Řekl…

Řekl nám, že se jedná o úklidovou firmu, která uklízela u nich v kancelářské budově a že vždy s jejich prací byli spokojeni. Jenže ztratil na ně kontakt. Druhý den nám nadšeně volal, že je našel na internetu a předběžně se s nimi domluvil. Předal nám kontakt a my jsme se bez problémů dohodli na termínu. Naší podmínkou totiž byla návštěva o víkendu, což k našemu překvapení byli ochotni splnit.

Zaměstnanci A SERVIS LIPKA, s.r.o. nám sdělili, že okna zamazaná od lihového fixu nebude nic složitého dát do pořádku, a tak jsme se těšili, že si ušetříme práci. Byli jsme spokojeni i s navrhovanou cenou, kterou stejně platili naši kamarádi. Přítel ještě vtipkoval, že by mohli sazbu za metr čtvereční alespoň zdvojnásobit.

Za…

Za pár dní jsme měli servisní myče, Výlohy čištění doma. Díky službě nám tato úklidová společnost pomohla dát do pořádku nejen ta dvě zasažená okna, ale rovnou všechna. Trvalo jim to pouze pár hodin a výsledek byl moc vydařený. Na oknech byste marně hledali nějakou šmouhu.

Oddychli jsme si všichni. A zejména naši přátelé, že si tento vroubek mohou vymazat ze svého seznamu. A my? Návštěva  této společnosti nebyla určitě poslední. Zanedlouho bychom rádi nechali vyčistit koberce, tak už se těšíme, jak si od nepříjemných domácích prací dáme pohov.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top