Čištění fasád

Výškové čištění fasád, mytí oken ve výšce

Brno mytí oken

Jsem…

Jsem správcem budovy polikliniky. Kde máme opravdu hodně oddělení a chodí k nám opravdu hodně lidí. A tak bylo víc než žádoucí, aby naše budova včetně interiéru vypadala reprezentativně. Jenže fasáda tak už určitě nevypadala. Je pravda, že už nebyla čištěná a malovaná několik let. A když jsme se na ni podívali pozorněji, našli byste tam i plíseň. Tak jsem si sedl k internetu a začala pátrat po nějakém řešení. Protože bylo jasné, že my jsme neměli takové čisticí prostředky, aby se o to náš úklidový personál mohl postaral. A našel jsem čističe Brno mytí oken. Měli totiž vynikající reference, tak jsem se rozhodl, že budou tou nejlepší volbou. A musím říct, že naše fasáda je po jejich práci v opravdu perfektním stavu. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr LSG proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

 

Antimikrobiální…

Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny.

 

Díky…

Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní. Takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. A díky tomu je naše fasáda perfektní chráněná. A pokud ji chcete mít v dobrém stavu na několik let i vy, tak vám doporučuji, abyste tuto firmu rozhodně kontaktovali.

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top