Čištění fasád

Výškové mytí oken, před okenních žaluzií, zimních zahrad, markýz, skleněných fasád, pergol

Hradec Králové práce ve výškách

Pracuji…

Pracuji ve školní kantýně, která má samostatnou budovu a už nějako dobu mi nepřišla zrovna v nejčistším stavu. A když se na ní začala dělat dokonce plíseň, tak už to byla kapka. Informovala jsem o tom vedení školy a to souhlasilo, že to musíme nechat vyčistit. A zařizování bohužel padlo na mou hlavu. Tak jsem si sedla k internetu a hledala někoho, kdo by se o to postaral. A našla jsem tam profesionály na míru  firmu Hradec Králové práce ve výškách, která realizuje službu likvidaci plísní. Důkladně jsem si pročetla i jejich internetové stránky a jejich blog, kde se této problematice taky věnují dost podrobně. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucí plísně, je nátěr LSG, který tato firma právě nabízí. Je to nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

Již velmi…

Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny.

 

Působení…

Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Takže pokud chcete ochránit vaši fasádu, LSG je to nejlepší, co na to můžete použít. Se službou firmy jsme byli opravdu moc spokojeni. Zaměstnanci jsou moc milí, komunikace s nimi byla perfektní. A jak už jsem řekla, odvedli opravdu dobrou práci. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top