Čištení koberců

Na velké skvrny si vždy objednejte odbornou firmu

Praha 3, čištění koberců

Manžel…

Manžel slavil narozeniny, tak k nám taky přišla na návštěvu jeho sestra s malými dětmi. Jejich návštěvy se většinou neobejdou bez nějakého problému. Děti jsou neposedné, rodiče mají teorii volné výchovy a děti smí dělat, co chtějí. Když se malý synovec natahoval na stole pro misku s brambůrky, převrhl láhev s červeným vínem. Láhev byla otevřená a skoro plná. Její obsah začal stékat po ubruse přímo na koberec. Samozřejmě jsem pohotově začala víno vytírat do ubrousků, ale na koberci zůstala skvrna. Tu jsem následně několikrát čistila, ale marně. Protože jsem celkově nebyla již s čistotou koberce spokojena, rozhodla jsem se, že ho nechám vyčistit. Manžel se nabídl, že se podívá na internet a objedná firmu, která náš koberec vyčistí. A tak se jednoho dne k nám dostavili zaměstnanci Praha 3, čištění koberců. Pracovníci firmy  na mě od začátku udělali dobrý dojem. Přijeli v domluvený den a čas, byli příjemní a hned se pustili do práce.

 

Nemám…

Nemám ráda řemeslníky, kteří lelkují a více mluví, než pracují. Od doby, kdy jsme nechali koberec vyčistit, nemusím vynakládat takové úsilí s úklidem. Snadněji  se udržuje a pořád vypadá moc hezky. Čištěním koberců  se tato firma, jak jsem se později dočetla, zabývá již několik let. Během let firma vypracovala svoji vylepšenou technologii kotoučového čištění. Účinnost a kvalita čištění spočívá ve využití silného ale zároveň šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává velmi účinnou a kvalitní kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré  nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zničí i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a samozřejmě bakterie.

 

Při…

Při vysávání dochází k nabytí původního objemu koberce, neboť používaný vysavač, kterým se odsává pěna na konci, jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Tato firma disponuje špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením, při své činnosti používá pouze nejkvalitnější značkové úklidové čistící prostředky. Většina úklidových firem nabízí levnější variantu čištění, při které vstříkují saponát na koberce, rychle jej odsají, chemie tak nemá šanci působit v hluboké struktuře koberce a je proto podle mě lepší investovat do kotoučové strojové metody, ten výsledek stojí za to. A právě firma má navíc tuto technologii ještě vylepšenou, takže není možné být nespokojený s jejich prací! Firma nabízí celou řadu dalších pravidelných nebo jednorázových úklidových služeb, jako mytí oken, podlah, čištění čalounění a odstraňování graffiti. Já sama určitě jejich služeb i v budoucnu ještě využiji. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top