Čištění a úklid

Začátek prázdnin dá pořádně zabrat i koberci

Víc než dlouho očekávaný den konečně přišel. Pátek, ale ne jenom tak obyčejný pátek, ale den, kdy začínají prázdniny! Vystrojené děti šly do školy jenom tak na skok, protože si šly vyzvednout vysvědčení a pak už hurá do prázdnin. Věřte nebo ne, i tento jinak tak radostný den se ale může změnit v katastrofu. A to pěkně rychle.  Děti v letní náladě vyváděly, jak pominuté a naše ráno bylo poněkud hektické, když jsem zjistila, že letos nedávají paní učitelce květinu dohromady, ale každý sám. Samozřejmě jsem to zjistila až ráno, protože večer mi to prostě říct nemohli.

profi čištění kobercedomácí čištění kobercebílý koberec na čištění

Ráno jako dělané…

Ráno jako dělané na průšvih. Zatím co jsem běžela do květinářství nechala jsem holčičky, aby si dochystaly věci a snědly snídani. Říkala jsem si, že na to už jsou velké dost. Květinářky očekávající zapomnětlivce a opozdilce byly na ranní fronty připravené a mě aspoň trochu uklidňoval fakt, že v květinářství nejsem sama. Za chvíli jsme se tedy vrátila s kyticí pro paní učitelku, ale doma mě čekalo nemilé překvapení. Holky si přesunuly snídani z kuchyně k televizi do obýváku a na koberci se záhadným způsobem objevily skvrny od jahod a lesních plodů, které měly na snídani spolu s jogurtem. Pecka! Co teď? Hned prvního máme odjíždět na dovolenou k moři a já mám teď čistit koberec.

špinavé koberce v kancelářisyntetické kobercevlněné koberce v koupelně

Ne, na to nemám nervy. Po cestě do práce jsem si našla kontakt na úklidovou firmu čištění koberců Hradec Králové a domluvila jsem se s nimi bohudík ještě na ten den, po práci přijedou, koberec vyčistí a já se budu moct věnovat balení a chystání. Všechno proběhlo podle plánu, pracovníci A SERVISU přesně ve 3 hodiny zazvonili a začali s čištěním koberce. Jakmile viděli koberec dali se do práce. Koberce čistili pomocí strojové kotoučové metody, to je opravdu rozdíl, oproti technologii extrakční metody čištění.  Lidé z A SERVISU LIPKA použili velice těžký, asi 50 kilový kotoučový stroj, který pomocí rotačních kartáčů zapracovával kobercovou kosmetiku až do hloubky koberce a tak odstranil nejen skvrny od ovoce, ale taky zašlapanou špínu. Nebyl to vůbec dlouhý proces a za chvíli byl koberec stejně krásný jako ráno.

čistý koberec v obchoděstáří koberce 8 letkoberec na stěně

No, stejně…

No, stejně? Ještě víc! Protože ho zaměstnanci A SERVISU vyčistili celý byl teď na omak krásně jemný a příjemně voněl.  Musím říct, že koberec byl vlastně stejně krásný, jako když byl nový. S takovou se budu i těšit až se z dovolené vrátím domů. Závěrem chci velice pochválit rychlý a vstřícný přístup firmy A SERVIS LIPKA s.r.o., a všechny její zaměstnance, kteří mi svým profesionálním přístupem pomohli z nesnází a výsledek jejich práce mne opravdu nadchl. Firmu budu určitě doporučovat všem svým známým, kteří budou chtít něco vyčistit a to nejenom v České republice, ale taky těm kteří žijí za našimi hranicemi. A SERVIS totiž působí i na Slovensku, v Rakousku a Německu. Co tedy víc říct, než že jsou jedním slovem SUPER!

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top