Čištění a úklid

Zajistí přesně vše, co potřebujete

Čištění oken Praha

Jestli vás trápí graffiti na fasádě domu nebo nějakého obchodu a máte strach, že vám odláká zákazníky, tak hoďte obavy za hlavu. To stejné se stalo nám v papírnictví. Někdo nám počmáral fasádu graffiti a my jsme nevěděli, co s tím. Naštěstí jsme ale narazili na firmu, která nabízela odstranění graffiti. Hned jsme do firmy volali a objednali si je. A věřte nebo ne, za pouhé dva dny jsme měli po problému. Dojeli pracovníci, přesně na čas a dali se do práce. Když graffiti viděli, nic je nepřekvapilo a hnedka se dali do toho. Nejenže nás posprejované fasády na papírnictví zbavili, ale také oživili původní krásu fasády. Nejprve graffiti odstranili speciálním přípravkem, až tam zbyl opravdu jen hrozně slabý stín, který poté zamalovali fasádní barvou. Tu barvu si samozřejmě předem namíchali. A poté nanesli ochranný nátěr AGO neboli antigraffiti nátěr.

Právě…

Právě tento antigraffiti nátěr je pro nás jistota, že i kdyby se na studiu zase objevily graffiti, tak je lze 100% odstranit. I když byla firma o trochu dražší než jiné firmy. Které jsme našli, tak jsme s nimi byli naprosto spokojení a můžeme je jen a jen doporučit dalším lidem. Kteří mají podobné starosti s graffiti a nevhodnými nápisy na fasádách domů. Za ty peníze to opravdu stojí, protože nová fasáda by nás vyšla na mnohem více, a navíc bychom nebyli proti vandalům chráněni. Firma ještě na fasády nanesla speciální ochranný nátěr Bellizoni. Tento nátěr zajistí, že je stávající ochrana nejen zachována, ale znásobena tak, že vám na fasádě vydrží i 6 a více let, podle klimatických podmínek.

Musíme…

Musíme firmu opravdu vychválit, protože nám skutečně pomohli. Nikdo nedokázal z pracovníků papírnictví jasně určit, kde byly graffiti, protože to nešlo vůbec, ale vůbec poznat.  A když jsme se dívali na jejich stránky na internetu. Tak jsme se dočetli, že to není to jediné, co nabízejí. Také myjí okna ve výškách, čistí podlahy, voskují je, čistí koberce a odstraňují z výloh i oken polepy. Dokonce přemýšlíme, že si je pozveme do papírnictví zase. Podlaha by už potřebovala skutečné profesionály, kteří by ji oživili a dodali jí zase lesk. Špinavá fasáda, čištění Praha můžeme jedině doporučit, protože co slíbí a co píšou na svých stránkách, to je vážně pravda. A ro se dnes už tak moc často nevidí.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top