Čištění a úklid

Vše vypadalo jako na zámku

Čištění Brno, průmyslové podlahy

Pracuji v prodejně s levnými knihami a vždy jsme se snažili, aby to u nás vypadalo co nejlépe. Protože jsou lidé, kteří mají vůči těmto typům obchodů určitě předsudky. A proto, abychom rozbořili mýtus o tom, že co je levné, nemůže být dobré nebo dokonce luxusní, tak se snažíme, aby u nás vše vypadalo skvěle. A podlahy už nám nepřipadaly zrovna v nejlepším stavu. Řekli jsme si, že bude nejlepší na to najmout nějakou úklidovou firmu, aby ta podlaha byla vyčištěná opravdu pořádně. Ale neměli jsme se žádnou zkušenosti, takže bylo potřeba se poradit s našimi známými. Ale ti taky nikoho neznali, takže bylo potřeba se obrátit na internet. A našli jsme tam Čištění Brno, průmyslové podlahy, která měla skutečně vynikající reference. A my jsme s jejich prací byli taky nadmíru spokojení. Protože odvedli skutečně vynikající práci.

stará podlaha a jak ji obnovitobnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahy

Jejich úklidová firma…Čištění Brno, průmyslové podlahy

Jejich úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používají kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Pak vše stačilo setřít jen vodou a naše podlaha byla zase čistá.

Dále nám doporučili, abychom si podlahu nechali zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk. Vosk do podlahy vetřou 2-3x tak, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz.

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Používají kvalitní…

Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. A musím říct, že když se teď podlaha ušpiní, tak se opravdu bezproblémově čistí. Nezabere to žádný čas a nestojí prakticky žádnou námahu. Tímto bych chtěla všem služby společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. doporučit, protože o kvalitách jejích služeb není pochyb. Zaměstnanci byli moc milí a ochotní, což se také tak často nevidí. Jedná se skutečně o kvalitní podnik s proškolenými a milými zaměstnanci, kam se budeme určitě rádi vracet. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní a domluva je rychlá a bezproblémová.

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top