Mytí oken

Zaschnutá farba na okne? Odstránenie farieb, polepov, fólií, lepidlá, silikónov. Umývanie okien Bratislava

ako odstrániť farbu z okna

Maľoval sa u nás nanovo náš panelák, a musím povedať, že ma tí remeselníci vytočili na nepoznanie. Panelák síce namaľovali pekne, ale s tým nám aj sfarbili okna farbou. Zaujímalo ma, či sme jediní, koho to postretlo, a nie. Stalo sa to ešte dvoma susedom. Do firmy sme volali, ale nič sme nevyriešili. A ja sa do umývania okien vážne púšťať, nechcela, pretože jednak som sa bála, aby som okná nejako nepoškriabala, a jednoducho umývanie okien v deviatom poschodí už pre mňa jednoducho nie je. Výškové umývanie okien.

odstránenie zaschnutej farby zo skla

Bolo potrebné na to zavolať nejakú upratovaciu firmu. A jeden zo susedov mi práve poradil A SERVIS LIPKA, s.r.o.Výškové umývanie okien, že si ich bude tiež objednávať na umývanie okien. Tak som im zavolala a dohovorila sa s nimi na termíne. A prácu odviedli skvele ako u mňa, tak u suseda. Okná sa nádherne leskli a neboli na nich žiadne šmuhy po leštení a farba tiež zmizli. Bolo vidieť, že na umývanie vo výškach sú poriadne zaučení.

Aby sme nemali…

Aby sme nemali ďalšie starosti s údržbou okien, naniesli nám na tieto sklá nano impregnáciu okien – GSP, ktorá vydrží dlho a špinu keď tak stačí spláchnuť prúdom vody. Takže ak hľadáte nejakú upratovaciu spoločnosť na umývanie okien, tak ja by som vám odporúčala A SERVIS.

Zamestnanci sú navyše milí a ochotní profesionáli a všetko zvládli za veľmi krátku dobu, takže vám to nezožerie celý deň. Ani celé popoludnie. Ďalšou výhodou je, že táto firma ponúka aj ďalšie upratovací servis, napríklad čistenie kobercov. A to tiež musím skúsiť, pretože jednak sú naše koberce v žalostnom stave, a tiež pretože viem, že využitie ich služieb nebudú vyhodené peniaze a splní moje očakávania.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top