Čištení koberců

Jak se zbavíte skvrn. Strojové čištení koberců, tepování sedaček Brno

Čištění Brno, koberce

Zaschlé nápoje na koberci jsou potíže, kterých se běžným čištěním zkrátka nezbavíte. Zejména pokud jde o něco, co má výraznou barvu, nebo výrazné aroma. Rozhodně ne tak, aby nebylo poznat, že tam nějaká skvrna byla.  Domácím čištěním ani suchou metodou čištění se těchto skvrn nezbavíte. Výhodou této metody čištění je nízký stupeň hydratace koberců, takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnutí šmouh. Toto čištění bude vyhovovat takovým kobercům a povrchům, které vyžadují extrémně jemný přístup. Jenže problém je v tom, že účinnost čištění není příliš vysoká. Takže dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout.

Na odolné skvrny je ideální kotoučový stroj

Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením. Ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Proto pro nás není problémem vyčistit z koberce i například Mozartův likér. Takovou zakázku jsme vyřizovali v jedné domácnosti, kde od ní měli politý koberec. Bylo nám manželů trochu líto, snažili se to vyčistit a nešlo jim to. Kamarádka jim ho zrovna přivezla z Vídně a musel skončit zrovna na koberci.

Odstraníme i mnohaleté nečistoty

Ale náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím věděli bez problémů rady. Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i Mozartův likér v koberci. Skvrna tam naštěstí nebyla moc dlouho.

Čistící chemie koberec krásně provoní

Základem každého úspěšného čištění koberců je i to, aby majitelé nenechali koberec zašpinit tak moc, až by to bylo za hranicemi čistitelnosti. V takových případech je lepší pořídit koberec nový. Strojové čištění sice dokáže hodně, ale samozřejmě jako u všeho jiného i toto má své limity. Ale v tomto případě by koupě koberce byla zbytečná, protože šel bez problému vyčistit, a to hned na první vyčištění. Sice kartáčování koberce probíhalo trochu déle, protože jsme potřebovali, aby nebylo cítit alkoholové aroma, protože se odér mnohdy ve vláknech koberce drží i tehdy, když už skvrna ani není vidět. Takže je potřeba, aby chemie koberec opravdu dobře provoněla.  Tímto firma  Čištění Brno, koberce prokázala  svou  odbornost.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top