Čištení koberců

Účinná zbraň proti skvrnám na koberci? Metoda přítlakového rotačního kartáče toho umí hodně

Praha 9, čištění koberců

Nedávno…

Nedávno jsme si u nás s kamarádkami udělaly dámskou jízdu a nakoupily jsme si spoustu našeho oblíbeného alkoholu, jako je malibu, bayleys a takové ty sladké likéry, ze kterým se většinou mužským zvedá žaludek. A bohužel, postupem času jsme byly čím dál více opilé a tím se zhoršovala i naše motorika. Takže poměrně velký obsah bayleys skončil i na koberci. A protože mám doma světlý koberec, tak se asi umíte představit, jak to vypadalo. A ke všemu jsem ho měla asi jen dva měsíce. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo mi to. Takže jsem si na to nakoupila řadu čisticích prostředků, které byly určeny právě na čištění koberců, tak jsem doufala, že to už k něčemu bude. Ale nebylo. I přítel se mi s tím snažil pomoct, ale ani jednomu z nás se to nepovedlo vyčistit. A protože jsme nevěděli, co s tím, tak jsme si řekli, že bychom si na to mohli najmout úklidovou firmu, protože už nás jiná možnost prostě nenapadala.

 

Ale…

Ale nikoho jsme neznali, tak jsme se museli obrátit na internet. Chtěli jsme někoho, kdo by měl dobré reference a my se tak nemuseli bát, že to bude zase jen ztráta času a peněz. Po našem internetovém výzkumu jsme se rozhodli pro úklidovou firmu Praha 9, čištění koberců. Vyřízení objednávky už bylo na mně. Na centrále jsem si domluvila termín čištění nejlépe do konce týdne a vyhověli mi, takže mohli už za čtyři dny. V domluvenou dobu se dostavili pracovníci firmy a prohlédli si prostor a pustili se do čištění. Nanesli chemii na celou plochu koberce. Musela se nechat nějakou dobu působit pro správný efekt čištění. Chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky. Po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem.

 

A to…

A to dělali tak dlouho, dokud koberce nebyly opravdu čisté. Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Po skvrnách a stopách od barev nezbylo ani památky. Byli jsme rádi, že jsme našli někoho, kdo s e o to dokázal opravdu postarat. Co bych chtěla ještě vyzdvihnout, tak nejen kvalitu jejich práce ale i jejich přístup. Zaměstnanci firmy byli hrozně moc milí a odvedli opravdu vynikající práci. Bylo vidět, že se jedná o opravdu zkušené profesionály. Cena čištění byla sice trochu vyšší, než jsme čekali, ale nevadilo nám to. Opravdu jsem s nimi byla moc spokojená, a proto je všem vřele doporučuji, protože firem je dneska spousta, takže najít takovou, která by odváděla opravdu kvalitní práci, už je složitější. Takže doufám, že jsme ostatním touto recenzí pomohli v jejich hledání. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

To Top